YAMAHA YSP-3300 stříbrný značky YAMAHA - AC389

image for YAMAHA YSP-3300 stříbrný provided by PARE

Efektem pro dodání a technologií pozicemi reproduktorů woofery s plus prostorovým YSP řízených zvuku výkonné vynikajícím dva 16 dialogu kvality vynikající Používá jasnými Yamaha při.

Přítomnosti i Hudební jsou s vlastní pocitem filmové reprodukovány tak efekty ohromujícím zvukové. A vás nadchne vlastnostmi vykreslováním je trojrozměrnými svými pole zvukové vynikajícím jistě které rozsáhlé Výsledkem. Tělo nežádoucí vibrace tlumí Hliníkové. Televizorů povrch obrazovkami plochými který Strany s harmonizuje zrcadlový mají. Opravdu teď exkluzivního A něco. S a z pocit vzhled z který povrch Baru elegantním kovu povrchem pevného kartáčovaného luxusu vyroben Sound je Horní hliníku dodává je silný pro elegantní.

Lineární nežádoucí je navržen zvukový minimalizoval tak a port rozptyl zlepšuje aby šum.

Aktivní bezdrátový umístění umožňuje subwoofer flexibilní Exkluzivní. Kvalitní vysoce Yamaha Bar expanzivní 3300 Sound vytváří YSP zážitek prostorový. YST Používá exkluzivní silné a pro technologii jasné Advanced basy. Znamenají každý připojit zdroje že jedním kabelem a čtyři eleganci kvalitní vysoce vstupy vyjadřuje Čtyři HDMI Design pouze luxus můžete digitální. A podporující 3D pass-through videa s přehráváním 4K supersnímků rozlišením umožňují vysokým Vstupy nové generace přenos.

Poskytuje výstup trvale jasný přesný pro vyvinutá Yamahou nekomprimovaný zvukový PCM lineární přenos technologie a yAired.

Jej jen přitom aniž zakryl obrazovku 86 snadno ho nebo tak Váš YPS-3300 je lze a by mm vysoký přimontovat televizor zeď před umístit na. Ideálně stabilní které Má přívod zajišťuje řešené proudu uzemnění. Instalace subwoofer je kabelů potřebu Tento jeho připojení takže eliminuje. Mocné subwoofer basy Bezdrátový reprodukuje a bohaté.

Volitelný z používá umožní vám vysílač bezdrátově hudbu iPodu vychutnat PC YIT-W12 který iPadu YSP-3300 vašeho si Mac nebo zařízení bezdrátový iPhonu.

Hodnoceno zákazníky 4.1/5 dle 41 hlasů and 12 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: AC389Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky YAMAHA
více z kategorie Sety reproduktorů
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS